Proč se k nám přidat?

Why join us?

Naše zásady

Růst společnosti Lyreco byl vždy spojený se zaměřením na úroveň služeb a klíčové hodnoty. Ty i nadále tvoří základy budoucnosti naší společnosti, proto je důležité, aby každý Lyreco zaměstnanec a dodavatel chápal náš závazek dodržovat etické standardy. Chceme být referenčním bodem trvale udržitelného řešení pro pracoviště. Je to základem všeho, co děláme, každého našeho rozhodnutí. Snažíme se o to i prostřednictvím rozvíjení a budování vztahů. Nejen u zákazníků a zaměstnanců, ale i u našich dodavatelů se snažíme prosadit myšlenku trvale udržitelného rozvoje.

Naši lidé

V centru všeho, co děláme a o co se snažíme, jsou lidé. Jsme pyšní na to, že se snažíme našim zaměstnancům umožnit rozvoj, budování kariérního růstu, zajistit jim nejkvalitnější školení a poskytnout jim podporu, kterou potřebují. Naši zákazníci jsou klíčovým prvkem našeho úspěchu, proto jim nabízíme služby špičkové kvality. Všechna oddělení navzájem spolupracují za účelem poskytování prvotřídního servisu zákazníkům, abychom si udrželi jejich loajálnost a stálost. Dodavatelé, se kterými spolupracujeme, dodržují náš Dodavatelský etický kodex, takže naše aktivity jsou v souladu s nejvyššími etickými standardy. Naše dodavatele každoročně odměňujeme speciálními oceněními za podporu, kterou nám poskytují.

Naše řešení

Máme pro Vás vše, co v práci nebo na Vašem pracoviště potřebujete, snažíme se Vám zjednodušit Váš život práci! V našem katalogu najdete množství kategorií produktů, od osobního ochranného vybavení, občerstvení, hygieny, kancelářských potřeb až po kancelářskou techniku. Pokud byste v našem katalogu s téměř 9000 produkty náhodou nenašli to správné řešení pro Vaše pracoviště, náš tým a nekatalogové oddělení Vám určitě pomůže.